Dom ProduktySilnik elektryczny BLDC

Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A

Im Online Czat teraz

Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A

Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A

Duży Obraz :  Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: PV
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: SERIA 52BLC BLDC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZTUK
Cena: Can be negotiated
Szczegóły pakowania: Karton, skrzynka drewniana
Czas dostawy: 15-30 dni
Zasady płatności: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000000 sztuk miesięcznie

Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A

Opis
Stosowanie: Sprzęt medyczny,Robot,Automatyka przemysłowa Gwarancja: 3 lata
Komutacja: Bezszczotkowy Efektywność: IE 1
Rodzaj: Mikrosilnik Budowa: Trwały magnes
Funkcja ochrony: Kroploodporny Prąd ciągły(a): Dostosowane
High Light:

Silnik BLDC o wysokim momencie obrotowym 52 mm

,

silnik BLDC o wysokim momencie obrotowym 24 V

,

cylindryczny silnik elektryczny BLDC

Prevail Brand 52mm Cylindryczny silnik 24 V High Speed ​​High Torque 2.5-8A BLDC Motor
Wstęp
1.Zalety silnika BLDC

 

  • Lepsza charakterystyka prędkości i momentu obrotowego.
  • Wysoka dynamiczna reakcja.
  • Wysoka wydajność.
  • Długa żywotność ze względu na brak strat elektrycznych i tarcia.
  • Bezgłośna praca.
  • Wyższe zakresy prędkości.
  • 2.Aplikacje
  • Koszt bezszczotkowego silnika prądu stałego spadł od czasu jego prezentacji z powodu postępu w materiałach i konstrukcji.Ten spadek kosztów, w połączeniu z licznymi punktami skupienia, jakie ma nad silnikiem Brush DC, sprawia, że ​​bezszczotkowy silnik prądu stałego jest popularnym komponentem w wielu charakterystycznych zastosowaniach.Aplikacje korzystające z silnika BLDC obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Elektroniki użytkowej
  • Transport
  • Ogrzewanie i wentylacja
  • Inżynieria przemysłowa
  • Inżynieria modelowa​​

Specyfikacja

 

Model52BLC50WD244252BLC60WD244052BLC70WD244052BLC80WD2440
Liczba faz3
Liczba biegunów4(Opcja dla 8)
NapięcieV24VDC (opcja dla 12VDC do 115VDC)
Prędkość bez obciążeniaobr./min4200400040004000
Znamionowy moment obrotowymNm110200300400
Prędkość znamionowaobr./min3700350033003300
Prąd znamionowyA2,54,568
Moc znamionowaW4374104138
WagaKg0,60,70,80,9
Długośćmm50607080

 
 
Rozmiar
 
 
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 0

  • Strona fabryki

Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 1
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 2
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 3
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 4
Silnik BLDC o dużej prędkości i wysokim momencie obrotowym 52 mm cylindryczny 24 V 2,5-8 A 5

Szczegóły kontaktu
Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Benjamin

Tel: +8618915830865

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)