Wyślij wiadomość
Dom ProduktySilnik synchroniczny prądu przemiennego

0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny

Im Online Czat teraz

0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny

0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny
0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny

Duży Obraz :  0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

0,75-315 kW Synchroniczny silnik prądu przemiennego Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny

Opis
Rodzaj: Silnik asynchroniczny Funkcja ochrony: Całkowicie zamknięty
Faza: jednofazowy Stosowanie: Narzędzie elektryczne
Moc znamionowa: 0,75 kW Efektywność: tj. 3, 80,7
High Light:

Silnik synchroniczny prądu przemiennego 0

,

75 kW

,

silnik synchroniczny prądu przemiennego 315 kW

0,75-315 kW Trójfazowy asynchroniczny indukcyjny silnik elektryczny o najwyższej sprawności

 

1. Aluminiowa obudowa jednofazowych silników asynchronicznych z podwójnymi kondensatorami, z najnowszym projektem w całości, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i spełnia względne zasady normy IEC.

 

2. Silniki mają dobrą wydajność, bezpieczną i niezawodną pracę, ładny wygląd i można je bardzo wygodnie konserwować, przy niskim poziomie hałasu, niewielkich wibracjach, niewielkiej wadze i prostej konstrukcji.Wydajność konkurencyjna jest dobra, wielokrotność momentu rozruchowego wynosi 1,8-2,5.

 

3. Silniki tej serii nadają się do sytuacji, w których wymagane są duże momenty rozruchowe i duże przeciążenia, takie jak sprężarki powietrza, pompy, wentylatory, aparatura i instrumenty medyczne oraz wiele innych małych maszyn.

 

Znamionowa moc wyjściowa
Prędkość
(obr/min)
Prąd elektryczny
W)
EFF
%
Współczynnik mocy
cos
Znamionowy moment obrotowy
0,75kW, 1KM
2880
1,70
80,7
0,83
2,49
1,1kW, 1,5KM
2880
2,43
82,7
0,83
3.65
1,5kW, 2KM
2895
3,25
84,2
0,83
4,95
2,2 kW, 3 KM
2895
4,57
85,9
0,85
7.26
3kW, 4KM
2895
5,94
87,1
0,88
9,9
 
  1. Silnik synchroniczny pracuje przy ac
  2. stała prędkość przy danej częstotliwości niezależnie od obciążenia.Jednak prędkość silnika asynchronicznego zmniejsza się wraz ze wzrostem obciążenia.
  3. Silnik synchroniczny może pracować przy szerokim zakresie współczynników mocy, zarówno opóźnionych, jak i wyprzedzających, podczas gdy silnik asynchroniczny zawsze pracuje z opóźnionym współczynnikiem mocy, który może być bardzo niski przy zmniejszających się obciążeniach.
  4. Silnik synchroniczny nie uruchamia się samoczynnie, podczas gdy silnik asynchroniczny może być uruchamiany samoczynnie.
  5. Zmiany przyłożonego napięcia nie wpływają na moment obrotowy silnika synchronicznego w takim stopniu, jak wpływa to na silnik asynchroniczny.
  6. Do uruchomienia silnika synchronicznego wymagane jest zewnętrzne wzbudzenie DC, ale silnik asynchroniczny nie wymaga żadnego zewnętrznego wzbudzenia.
  7. Silniki synchroniczne są zwykle drogie i skomplikowane w porównaniu z silnikami asynchronicznymi, które są tańsze i przyjazne dla użytkownika.

Przedstawienie firmy
Changzhou paliwei Motor Co., Ltd była strefą przemysłu wysokich technologii w changzhou w Chinach.Nasze produkty są używane w wielu rodzajach maszyn, takich jak drukarka 3d CNC, sprzęt medyczny, sprzęt do drukowania tkackiego i tak dalej.

Firmowy duch o szczerej i dobrej reputacji, zdobył uznanie i poparcie szerokich rzesz klientów, jednocześnie przy ścisłej wspólnocie interesów dostawców krajowych i zagranicznych, firma weszła w fazę łagodnego rozwoju, kładąc solidne fundamenty za cel strategiczny, jakim jest realizowanie tylko i wyłącznie zrównoważonego rozwoju firmy.

 

P: jak zamówić?
A: wyślij do nas zapytanie → odbierz naszą wycenę → negocjuj szczegóły → potwierdź próbkę → podpisz umowę/depozyt → produkcja seryjna → gotowy ładunek → bilans/dostawa → dalsza współpraca

 

P: A co z zamówieniem próbki?
Odp .: Próbka jest dla Ciebie dostępna.prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.Gdy pobierzemy opłatę za próbkę, poczuj się łatwo, będzie to zwrot pieniędzy
kiedy złożysz formalne zamówienie.

 

P: Jaki sposób wysyłki jest dostępny?
Odp .: DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS, China Post, Sea są dostępne.Dostępne są również inne sposoby wysyłki, skontaktuj się z nami, jeśli chcesz!
Potrzebujesz statku w inny sposób wysyłki.

 

P: Jak długo trwa dostawa [produkcja] i wysyłka?
Odp.: czas dostawy zależy od zamówionej ilości.zwykle zajmuje to 15-25 dni roboczych.

 

P: W mojej paczce brakuje produktów.Co mogę zrobić?
O: Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej, a my potwierdzimy Twoje zamówienie wraz z zawartością paczki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

P: Jak potwierdzić płatność?
Odp .: Akceptujemy płatności przez T / T, PayPal, inne sposoby płatności również mogą być akceptowane. Skontaktuj się z nami, zanim zapłacisz innymi sposobami płatności.Dostępny jest również depozyt w wysokości 30-50%, saldo należy wpłacić przed wysyłką.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wang

Tel: 13961468369

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)