Dom ProduktySilnik PMDC

Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Im Online Czat teraz

Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi
Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Duży Obraz :  Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10000 sztuk / sztuk na miesiąc

Silnik CCW PMDC Silnik 12 V prądu stałego Bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Opis
Funkcja ochrony: Wodoodporny Prąd ciągły(a): 42
Typ silnika: Bezszczotkowy trójfazowy DC Kształt pędzla: system szczotek do liści
Obrót: odwracalne CCW/CW Budowa: Trwały magnes
High Light:

Wodoodporny silnik PMDC

,

silnik CCW PMDC

,

bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi

Silnik 12 V prądu stałego bezszczotkowy silnik prądu stałego z magnesami trwałymi, urządzenie domowe, silnik PMDC

 

Bezszczotkowy silnik prądu stałego to typowy produkt mechatroniczny, który składa się z korpusu silnika i sterownika.Silnik bezszczotkowy odnosi się do silnika bez szczotki i komutatora (lub pierścienia kolektora), znanego również jako silnik bez komutatora.Już w XIX wieku, kiedy narodziły się silniki elektryczne, praktycznym silnikiem jest forma bezszczotkowa, a mianowicie asynchroniczny silnik klatkowy prądu przemiennego, ten rodzaj silnika był szeroko stosowany.Jednak silnik asynchroniczny ma wiele wad nie do pokonania, przez co rozwój technologii silników jest powolny.Tranzystor powstał w połowie ubiegłego wieku, więc powstał bezszczotkowy silnik prądu stałego, który WYKORZYSTUJE obwód komutatora tranzystora do zastąpienia szczotki i komutatora.Ten nowy bezszczotkowy silnik nazywa się komutatorowym silnikiem prądu stałego, który pokonuje wady pierwszego bezszczotkowego silnika. Bezszczotkowy silnik prądu stałego jest typowym produktem mechatronicznym, który składa się z korpusu silnika i sterownika.Silnik bezszczotkowy odnosi się do silnika bez szczotki i komutatora (lub pierścienia kolektora), znanego również jako silnik bez komutatora.Już w XIX wieku, kiedy narodziły się silniki elektryczne, praktycznym silnikiem jest forma bezszczotkowa, a mianowicie asynchroniczny silnik klatkowy prądu przemiennego, ten rodzaj silnika był szeroko stosowany.Jednak silnik asynchroniczny ma wiele wad nie do pokonania, przez co rozwój technologii silników jest powolny.Tranzystor powstał w połowie ubiegłego wieku, więc powstał bezszczotkowy silnik prądu stałego, który WYKORZYSTUJE obwód komutatora tranzystora do zastąpienia szczotki i komutatora.Ten nowy silnik bezszczotkowy nazywa się komutatorowym silnikiem prądu stałego, który pokonuje wady pierwszego silnika bezszczotkowego.

 

 
 
Silnik prądu stałego
moc
wyjściowy moment obrotowy
prędkość wyjściowa
20---40 w
0,18-1,542 Nm
250-1500 obr./min
60---92 w
0,307-0,623 Nm
500 ---1500 obr./min

 

 

1. Używanie emaliowanego drutu miedzianego, nie emaliowanego drutu aluminiowego, dzięki czemu silnik jest bardziej niezawodny i ma długą żywotność.
2. Niski poziom hałasu, długa żywotność.
3. Bardziej stabilny i bezpieczniejszy podczas jazdy.

 

Przedstawienie firmy 
Changzhou paliwei Motor Co., Ltd była strefą przemysłu wysokich technologii w changzhou w Chinach.Nasze produkty są używane w wielu rodzajach maszyn, takich jak drukarka 3d CNC, sprzęt medyczny, sprzęt do drukowania tkackiego i tak dalej.

Firmowy duch o szczerej i dobrej reputacji, zdobył uznanie i poparcie szerokich rzesz klientów, jednocześnie przy ścisłej wspólnocie interesów dostawców krajowych i zagranicznych, firma weszła w fazę łagodnego rozwoju, kładąc solidne fundamenty za cel strategiczny, jakim jest realizowanie tylko i wyłącznie zrównoważonego rozwoju firmy.

 

P: jak zamówić?
A: wyślij do nas zapytanie → odbierz naszą wycenę → negocjuj szczegóły → potwierdź próbkę → podpisz umowę/depozyt → produkcja seryjna → gotowy ładunek → bilans/dostawa → dalsza współpraca

 

P: A co z zamówieniem próbki?
Odp .: Próbka jest dla Ciebie dostępna.prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.Gdy pobierzemy opłatę za próbkę, poczuj się łatwo, będzie to zwrot pieniędzy
kiedy złożysz formalne zamówienie.

 

P: Jaki sposób wysyłki jest dostępny?
Odp .: DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS, China Post, Sea są dostępne.Dostępne są również inne sposoby wysyłki, skontaktuj się z nami, jeśli chcesz!
Potrzebujesz statku w inny sposób wysyłki.

 

P: Jak długo trwa dostawa [produkcja] i wysyłka?
Odp.: czas dostawy zależy od zamówionej ilości.zwykle zajmuje to 15-25 dni roboczych.

 

P: W mojej paczce brakuje produktów.Co mogę zrobić?
O: Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej, a my potwierdzimy Twoje zamówienie wraz z zawartością paczki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

P: Jak potwierdzić płatność?
Odp .: Akceptujemy płatności przez T / T, PayPal, inne sposoby płatności również mogą być akceptowane. Skontaktuj się z nami, zanim zapłacisz innymi sposobami płatności.Dostępny jest również depozyt w wysokości 30-50%, saldo należy wpłacić przed wysyłką.

Szczegóły kontaktu
Changzhou Prevail Motors and  Electrical Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Benjamin

Tel: +8618915830865

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)